11.Sınıf Dil Alanı öğrencilerimize özel Ücretsiz Sömestr Kampı!!! Konu anlatımı, kelime öğrenme çalışmaları, pratik soru çözümü, okuduğunu anlama, paragraf analizi ve İngilizce konuşma kulübü etkinlikleri ile eğlenceli ve verimli bir tatil sizi bekliyor. Deneme sınavlarında zaman yönetimi, sınav soru tarzına aşinalık kazanmak, sınav soru tarzını anlamak, hangi soru tarzında ne kadar eksiğimiz olduğunu belirlemek ve pratik ipuçlarıyla soru çözümünü hızlandırıp sınavda zamanı daha etkili kullanmak için sizi Sömestr Kampımıza bekliyoruz.

01 Şubat Pazartesi tarihinde başlayacak olan Kampta uygulanacak program ile sınav hazırlık sürecine güzel bir başlangıç yapacaksınız. Alanında uzman kadromuz ile YDT sınavına yönelik çalışma programlı uygulanacaktır. Sınava hazırlık sürecinin önemli bir dönemi olan 11.sınıfı iyi değerlendirmek için bu kampı kaçırmayın!

-Konu anlatımı
-Kelime öğrenme çalışmaları
-Pratik soru çözümü
-Okuduğunu anlama
-Paragraf analizi
-Yabancı hocalar eşliğinde İngilizce konuşma kulübü

Kamp programımız Pazartesi günü başlayacaktır. Saat 11:00 – 13:20 arasında 3 ders saati uygulanacak ve 5 gün sürecektir. Bu kampta dersler ve etkinlikler sonrasında “Deneme Sınavı” yapılacaktır.

Neden Bu Kampa Katılmalıyım?

Hızlı Çözüm Teknikleri

Türkçeye çevirmeden nasıl hızlı soru çözebiliriz?

Geç Kalmayın

YDT’ye giden yolda en doğru yönlendirme için geç kalmayın.

Çalışma Planı

Kamp sonunda, Psikolojik Danışmanımız ile çalışma planını oluşturun

Sınavlardan Korkma!

Gerçek sınav öncesinde, kendini denemekten kaçma! Kaygılarını yen!