BAŞVURU FORMU

  Sınıfınız (Bu kısımda şu anda devam ettiğiniz sınıfı işaretleyiniz)

  Öğrenci Adı Soyadı*

  Okulunuz*

  Öğrenci Cep Telefonu

  Veli Adı Soyadı*

  Veli Cep Numarası* (Size her zaman ulaşabileceğimiz bir numara giriniz.)

  *Kişisel verilerimin belirtilen şekilde kullanılmasına onay ve izin veriyorum. KKVK Bilgilendirme

  Lütfen girdiğiniz bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu kontrol ettikten sonra "Gönder" butonuna basın.

  Neden İngilizce Konuşamadığımızı Hiç Düşündünüz Mü?

  Yıllar boyunca okullarda uygulanan dil bilgisi ağırlıklı eğitim modeli ve ezbere dayalı sınav sistemi bizlere İngilizce’nin de tıpkı okulda alınan diğer dersler gibi olduğunu düşündürdü.
  Aslında bizlere İngilizce’nin bir ders değil günümüz dünyasında hayatta kalmayı sağlayan temel bir iletişim aracı olduğunu unutturan şey bu hatalı algı oldu. Dolayısıyla İngilizce öğrenmeye motive olmak ve bu dili gerekli durumlarda iletişim kurmak için başarılı bir şekilde kullanmak konusunda hep sorun yaşadık. Ne yazık ki İngilizce, eğitim sistemimiz içinde gereken önemi görmediğinden aynı yanlış algı çocuklarımızda da şekillenmekte.
  Ancak çocuklarımız bizim yaşadığımız bu temel sorunu yaşamak zorunda değiller. Çocuklarımızın bu sorunu yaşamasına, henüz zihinleri dil öğrenmeye çok açıkken engel olabiliriz. Buna nasıl engel olabileceğimizi sizlere ve çocuklarımıza göstererek anlatmak için “İngilizce Sevdirme Günleri” düzenliyoruz.
  Çocuklarımız bu etkinliğe katıldıklarında İngilizce’nin eğlenerek, iletişim kurarak öğrenilebileceğini görecekler ve zihinlerindeki yanlış algılardan kurtulmak konusunda büyük bir adım atmış olacaklar. Etkinliğe katılım sağladıklarında %100 İngilizce konuşulan aktivitelerde çocuklarınızın nasıl iletişim kurup ne kadar keyif aldıklarını gördüğünüzde sizler de çok şaşıracaksınız.
  Kurum olarak dünya vatandaşlığı konusunda atılması gereken en önemli adım olan İngilizce öğrenme konusuna çok önem veriyoruz ve bu işi en doğru şekilde yapmak için büyük çaba gösteriyoruz.

  Çocuklarımızın tamamen ücretsiz olan bu etkinliğe katılımını sağlamanızı siz değerli velilerimizden talep ediyoruz.

  Adres

  Alleben Mahallesi, Atatürk Blv. No:52, 27010 Şahinbey/Gaziantep

  Bizi Arayın

  0342 220 55 56