BİR SEFERDE, EKSİKSİZ ÖĞRENİN

İngilizcenin mantığını öğrenerek, ömür boyu kalıcı bir dile sahip olacaksınız. Sadece öğrenme değil, aynı zamanda akıcı konuşma – anlama becerileriniz gelişecek.

Öğrenme Garantisi

Öğrencimiz telafi programlarına katılmış, verilen ödevlerini zamanında yapmış olup kur sonunda halen başarı gösterememişse, her kur için toplam devamsızlığı %10 u geçmedikçe o kuru ücretsiz olarak tekrar eder. Ücretsiz kur tekrarı garantisi her kur için ayrı ayrı geçerlidir.

Öğretmen Kadrosu

Yabancı dil eğitiminde doğru rehber doğru öğretici çok önemlidir. Kendini yetiştirmiş ve öğretmenliği meslek olarak seçmiş öğretmenlerin başarılı bir eğitime ne kadar etki ettiğini herkes çok iyi bilmektedir. Eğitim kadromuz uzman, deneyimli, pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır. İlk iki seviyede Türk öğretmenler, diğer seviyelerde ise Türk ve yabancı öğretmenler ile eğitim verilir.

Kitaplar ve Dökümanlar

Dersi keyiflendirmenin ve verimliliğini artırmanın yolu doğru kitap ve doküman seçiminden geçer. Bu konunun öneminin farkında olan Britishtown her 6 seviyede de, Dilko Yayıncılık tarafından hazırlanıp yayınlanan yayınlar ve bunun yanı sıra, takip edilen ders konularına paralel hazırlanmış gramer kitapları ve fotokopi şeklinde çalışma paketleri kullanılmaktadır.

İnteraktif Öğretim

Konu bazında hazırlanmış videolar, testler, konu anlatım videoları, deneme sınavları gibi birçok kullanılarak etkili bir öğrenme sürecine gireceksiniz.

Daha Fazla Bilgi Al